Верифицированный профиль
11
Лет опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1493
Последний визит на сайт
сегодня

Портфолио реализованных объектов (38)

  • сдано
    15 000 грн/мес

    Алана Шепарда ул. (Суворова), 11

    3 комнаты
    56 / 38 / 7 м²
    этаж 4 из 5
    3 дня назад
    Здається 3 кімната квартира. Довготривала оренда. Квартира повністю укомплектована для комфорт проживания. Є меблі та техніка. Затишний тихий двір. Хороша інфраструктура. Торговий центр, трансаорт, лікарня, дитячий садок, школа, все радіусі 5 хвилин ходьби. Нова газова колонка. Гаряча вода є незважаючи на відключення світла. Умови ореди: БЕЗ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК (ПАЛІННЯ ЗАБОРОНЕНО); БЕЗ ДОМАШНІХ ТВАРИН.
  • сдано
    9 000 грн/мес

    Квартальна ул. (Гладкова), 47

    3 комнаты
    67 / 30 / 7 м²
    этаж 4 из 9
    4 нед. назад
    Здам 3к квартиру район 12 квартала, вул.Квартальна 47. Здається 2 кімнати,одна кімната закрита с власними речами господарів. Квартира с косметичним ремонтом. В квартирі є вся необхідна техніка. Є балкон і лоджія.
  • сдано
    16 000 грн/мес

    Независимости ул. (Титова), 26

    1 комната
    52 / 30 / 18 м²
    этаж 1 из 9
    2017 год постройки
    1 мес. назад
    Оренда 1-но кімнатної квартири-студії в ЖК АТМОСФЕРА Будинок знаходиться в другій лінії від дороги, в затишному тихому дворі.По сусідству розташовується ТРЦ АПОЛЛО, кілька супермаркетів, кінотеатр. Найближчий парк Зелений Гай знаходиться в пішій доступності. Поблизу є школа і дитяча лікарня, в ста метрах розташована зупинка громадського транспорту. Планування: квартира-студія, санвузол, кладова Укомплектована необхідними меблями та технікою Вхідні броньовані двері.Домофон Автономне газове опалення. Закритий двір. Будинок з цегли Побудовано 2017 році. Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.8 Стан квартири: євроремонт Утеплення: внутрішнє та зовнішне. Опалення: індивідуальне газове Під...
  • продано
    37 000 $
    552 $/м²

    Тополь-1 жилой массив ул., 3

    3 комнаты
    67 / 42 / 8 м²
    этаж 5 из 9
    1 мес. назад
    Продається затишна 3 к квартира на ж/м Тополь 1.Середній поверх.Не углова.Має балкон і засклену широку лоджию.Поміняні стояки по воді.Має всі лічильники: газ,вода,світло.Підключенний швидкісний інтернет.Є бойлер.На підлозі хороший паркет.Продається з меблями.Дуже хороші сусіди і дружній під'їзд. Будинок ОСББ.Рядом магазини,школа,дет.садок. Торг.Можлива продаж по сертифікату.
  • сдано
    9 000 грн/мес

    Александра Поля просп. (Кірова), 48-А

    1 комната
    32 / 18 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    1980 год постройки
    1 мес. назад
    1 комнатная квартира низ О.Поля,автономное отопление,стиральная машинка,двухкамерный холодильник.Раскладной диван,кресло.Оптоволокно фрегат интернет.Котел Феролли двухконтурный.Кондиционер.Рядом атб вверху и внизу.
  • сдано
    14 000 грн/мес

    Фабрично-Заводская ул., 20

    2 комнаты
    44 / 32 / 9 м²
    этаж 2 из 9
    1973 год постройки
    2 мес. назад
    ✨ Квартира з ремонтом та зручним плануванням: • кухня-студія + окрема спальня • гардеробна • санвузол з душовою кабіною • тепла підлога • балкон 🔥 Автономне газове опалення — економія на комунальних. 🏪 Поруч магазини, кафе, ресторани, салони краси, фітнес-клуби, зупинки транспорту.
  • сдано
    9 000 грн/мес

    Казака Мамая ул. (Юних Ленінців), 20

    1 комната
    38 / 18 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    2 мес. назад
    Здається в оренду однокімнатна квартира. Світла, тепла та дуже затишна. Квартира утеплена, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року.Балкон застеклений. Встановлено кондиціонер та газову колонку.Проведенний iнтернет оптоволокно. Зручне розташування: поруч супермаркет АТБ, лікарня, аптеки, різні магазини та зупинка громадського транспорту. Комфортне житло в хорошому районі для спокійного проживання. Телефонуйте — буду рада відповідальним орендарям
  • сдано
    14 500 грн/мес

    Независимости ул. (Титова), 30

    2 комнаты
    50 / 32 / 8 м²
    этаж 3 из 5
    2 мес. назад
    Здається 2 кімн квартира З ремонтом та технікою Евровікна Великий шкаф купе Двуспальне ліжко Розкладний диван 2 телевізори Оборудована кухня Микроволновка Холодильник суха заморозки Варочна панель духовка Газовий водонагрівач колонка Домофон Интернет wi fi Електросушилка Раскладной сушилка Вытяжка Підігрів полу ванна Кондиціонер.
  • сдано
    9 000 грн/мес

    Александра Поля просп. (Кірова), 45

    1 комната
    32 / 17 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    1980 год постройки
    2 мес. назад
    Дуже тепла, простора квартира.Колонка,завжди горяча вода.Нова пральна машина. Низькі комунальні послуги. Квартира утеплена. Спокійний, тихий район. Світло не вимикають! Ключі на руках. Показ в зручний для Вас час. Торг!
  • сдано
    20 000 грн/мес

    Славы бульв., 45-К

    2 комнаты
    45 / 39 / 6 м²
    этаж 11 из 12
    2019 год постройки
    3 мес. назад
    Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.8 • стан квартири: дизайнерський ремонт • утеплення: зовнішнє Внутрішнє оздоблення: фарбування • шпалери • декоративна штукатурка • керамічна плитка • кахель Комунікації: газ: є • Телебачення: супутникове • інтернет: провідний Двері та вікна: вхідні двері: металопластикові Підігрів води: двоконтурний котел Приміщення: санвузол: суміжний • лоджія: 1 Обладнання • меблі • зручності: телевізор • плазмовий телевізор • обідня зона • сушарка для білизни • душова кабіна • газова плита • духова шафа • система очищення питної води • шафа-гардероб • Вбудована кухня • диван • барна стійка • лічильник на електрику...
  • сдано
    10 000 грн/мес

    Бориса Мозолевского ул. (Корнійчука), 6

    1 комната
    41 / 20 / 8 м²
    этаж 4 из 9
    3 мес. назад
    🏠Оренда 1к.квартири,12 квартал вул.Мозолевського 6.(Корнійчука) 🪜Поверх 4/9. 📏Площа 40,6/19,7/7,6м2 📍Квартира оснащена всім для комфортного проживання, побутова техніка та меблі. Тепла підлога кухня і ванна.
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Независимости ул. (Титова), 26

    2 комнаты
    43 / 39 / 4 м²
    этаж 3 из 9
    2017 год постройки
    3 мес. назад
    Оренда 2к квартири на Незалежності 26. Квартира с меблями та побутовою технікою.Комунальні в зимку 2300грн, влітку 1300грн. Закритий двір. Дитячий майданчик. Дім утеплений.
  • сдано
    14 000 грн/мес

    Романа Шухевича ул. (Бабушкина), 17

    2 комнаты
    45 / 24 / 11 м²
    этаж 2 из 2
    3 мес. назад
    Сдаётся 2 к.кв с гаражом во дворе (входит в стоимость аренды), со всей необходимой мебелью и техникой. В квартире автономное отопление (работает без света),колонка, кондиционер. Отдельный вход в квартиру.Есть закрытый двор.Возможность отдыха на свежем воздухе. Можно с животными!
  • сдано
    16 000 грн/мес

    Академика Янгеля ул., 22

    2 комнаты
    49 / 28 / 11 м²
    этаж 4 из 9
    3 мес. назад
    Адреса, м.Дніпро, вул.академіка Янгеля 22 Здам двокімнатну квартиру в районі вул. Тітова, квартира обшита зовні для утеплення, є всі лічільники - газ, вода, світло. В квартирі здійснено перепланування, за рахунок балкону утворено кабінет в одній із кімнат. Дві окремі не прохідні кімнати. В квартирі є повноцінна гардеробна. Із техніки пральна машинка, холодильник та бойлер. В квартирі стоїть спліт система (кондиціонер в кожній кімнаті).У дворі є велика парковка, поряд з будинком гаражний кооператив де не проблема орендувати гараж, в межах 10 хвилин пішки є платні парковки. У підізді є зовнішнє відеоспостереження за окрему плату(по кью ар коду на самому підїзді можна підключити послугу на сві...
  • сдано
    8 500 грн/мес

    Богдана Хмельницкого просп. (Героев Сталинграда), 93

    Доступна на короткий срок Строитель
    1 комната
    23 / 12 / 5 м²
    этаж 1 из 1
    3 мес. назад
    Оренда 1к квартири зі своєю територією.Газова колонка,завжди горяча вода.Поруч зупинка, магазини.Є територія для відпочинку з мангалом.
  • сдано
    11 000 грн/мес

    Слобожанский просп. (Газеты "Правда"), 117

    1 комната
    30 / 18 / 7 м²
    этаж 3 из 9
    1991 год постройки
    3 мес. назад
  • продано
    56 000 $
    1 018 $/м²

    Дмитрия Яворницкого просп. (Карла Маркса), 125

    2 комнаты
    55 / 30 / 8 м²
    этаж 2 из 5
    3 мес. назад
    ТЕРМІНОВО!!! Продаж 2 -х кімнатна квартира 55 м2 . Сталінка. 2 поверх п'яти поверхового будинку. Пр. Дмитра Яворницького 125. Утеплена з середини. Автономне опалення ( газовий котел), тепла підлога (кухня, ванна) Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Варильна панель, Духова шафа, Плита, Пральна машина. Лишаються усі меблі. Квартира утеплена. Вхідна броньовані двері. Двір закритий. Ворота на пульті. Поруч " Славянка , Озерка, АТБ.
  • продано
    38 000 $
    787 $/м²

    Михаила Грушевского ул. (Карла Либкнехта), 87а

    3 комнаты
    48 / 37 / 5 м²
    этаж 3 из 4
    4 мес. назад
    Продам 3к.квартиру вул.М.Грушевського. Поверх 3/4. Натяжна матова стеля.Висота 2,7м.Тепла підлога на кухні.Вікна двокамерні. Опалення централізоване. Всі меблі, кондиціонер, бойлер залишаються. В будинку власна котельня. Показ в зручний для Вас час!Ключі на руках.
  • сдано
    11 000 грн/мес

    Богдана Хмельницкого просп. (Героев Сталинграда), 111

    1 комната
    39 / 18 / 8 м²
    этаж 5 из 5
    5 мес. назад
    Здам однокімнатну квартиру для пари або однієї людини по проспекту Богдана Хмельницького ,район 12 кварталу терміном на 1-місяць у квартирі є все необхідне для проживання.
  • сдано
    8 000 грн/мес

    Василя Сліпака ул. (Ермоловой), 48

    1 комната
    39 / 18 / 7 м²
    этаж 11 из 12
    1 мес. назад
    Сдам однокомнатную квартиру на 12-ом квартале,возле КДЦ ДНЕПРОПРЕСС.В квартире есть вся необходимая техника( бойлер,стиральная машинка,электроплита,холодильник,электрочайник ,пылесос. Комната с нишей,в комнате 2 раскладных дивана,журнальный столик,шкаф,в кухне стол,табурет,шкафчики и техника. Рядом есть атб,варус,школа,садик,отделение новой почты и укр почты.Транспорт в любую точку города.