Верифікований профіль
11
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
14
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1613
Останній візит на сайт
сьогодні

Портфоліо реалізованих об’єктів (39)

  • здано
    13 000 грн/міс

    Олександра Щербакова вул. (Вакуленчука), 4

    2 кімнати
    45 / 32 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    5 міс. тому
    Сдаётся уютная и светлая 2-х комнатна квартира район пр. А. Поля (бывш. Кирова)! Предлагаю в аренду комфортную, ухоженную квартиру в одном из самых удобных и востребованных районов города. Квартира полностью готова к проживанию: стильный интерьер, приятная атмосфера и всё необходимое для вашего удобства. Важные преимущества: СВЕТ ЕСТЬ ВСЕГДА — дом подключён к стабильной линии, отключений не бывает! Бесплатный интернет. Тихий, аккуратный подъезд и доброжелательные соседи. Квартира расположена на проспекте А. Поля (бывш. Кирова) — рядом есть всё для комфортной жизни: супермаркеты, аптеки, кофейни, школы и детские сады. Удобная транспортная развязка позволяет быстро добраться в любой рай...
  • здано
    9 500 грн/міс

    Олександра Поля просп. (Кірова), 62

    Доступна на короткий термін Олександра Поля просп.
    3 кімнати
    55 / 37 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    6 міс. тому
    Аренда 3 комнатной квартиры на 1 высоком этаже 5 эт.дома, не угловая. Квартира в жилом состоянии, с мебелью и техникой. В квартире есть всё ,что на фото, включая посуду.Ремонт косметический, на окнах решетки. Горячая вода всегда-газовая колонка, счётчики на газ и эл.энергию. Во дворе находится котельная, двор ухожен и облагорожен. Район тихий, с зоной отдыха. Удобное месторасположение, хорошая транспортная развязка в любую часть города.В соседнем подъезде есть подвал, который можно использовать как бомбоубежище.Через дорогу оборудованное укрытие.
  • здано
    15 000 грн/міс

    Манжури вул., 6

    43 / 25 / 8 м²
    1 поверх
    4 сот
    2 кімнати
    6 міс. тому
    Здам частный дом район 12 квартала,пос.Мирный ул.Манжуры. В доме есть всё для комфортного проживания.На территории есть беседка,летний душ и туалет.Есть место под авто. От квартала 7 мин.В пешей доступности остановка транспорта,магазины.Торг!
  • здано
    11 000 грн/міс

    Інженерна вул., 4-А

    2 кімнати
    45 / 28 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    6 міс. тому
    Оренда 2к квартиры на 12 квартале. Этаж 5/5,криша перекрита новая,дом утеплён. Полностью оборудована для комфортного проживання! Газова колонка,нова пральна машинка. Низкие коммунальные платежи. Квартира очень тёплая за счёт утепления дома. Рядом базар, супермаркет Варус,детская площадка,школы. Тихий спокойный район!
  • продано
    64 500 $
    1 040 $/м²

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 52-А

    3 кімнати
    62 / 44 / 7 м²
    поверх 1 з 4
    6 міс. тому
    Продам 3х комнатную квратиру , все комнаты раздельны , Старокозацкая 52а , рядом с Парком Глобы , 62 квадрата , теплый пол электрический , боллер , квартира после полного капитального ремонта ! Осталось завести только мебель ! Никто после ремонта не жил , делалось для себя , продажа в связи с переездом . Закрытый охраняемый двор с автоматическими воротами для въезда , самый центр города !Торг!
  • продано
    49 000 $
    932 $/м²

    Квартальна вулиц вул. (Гладкова), 19-А

    3 кімнати
    53 / 34 / 7 м²
    поверх 1 з 6
    7 міс. тому
    Продається затишна квартира в чудовому районі! - Розташування: недалеко від ТРЦ "Терра" та базару (5 хв пішки ). Поруч дитячий майданчик, парк, садочок і школи. - Будинок: ОСББ, доглянутий, з дружніми сусідами. - Опалення: квартира перша отримує тепло, завжди тепло і комфортно взимку. - Паркомісце: обладнане розеткою для електромобіля. - Оснащення: квартира готова до проживання, залишається вся необхідна техніка (вбудована кухня, холодильник, пральна машина тощо). Ідеальний варіант для комфортного життя чи інвестиції! Залишилось принести свої особисті речі і насолодитися життям. Оздоблення стелі: натяжна стеля Підлога (покриття): керамічна плитка • лінолеум Внутрішнє оздоблення: шп...
  • продано
    28 500 $
    639 $/м²

    Пилипа Орлика просп. (Ілліча), 15

    2 кімнати
    45 / 27 / 5 м²
    поверх 9 з 9
    8 міс. тому
    Продам квартиру на пр Пилипа Орлика ( пр. Ильича) 15 , 9/9. Общая площадь 44,6кв.м Отопление централизованное. Над квартирой тех.этаж. Крышу перекрыли. Вход в дом со внутреннего двора. Есть место для парковки. Квартира под ремонт. Планировка квартиры идеальная раздельные комнаты,кладовки из которых можно зделать шкаф-купе или увеличить площадь комнаты или коридора. Есть возможность зделать ремонт как вашей душе угодно. В подъезде полностью новый лифт. Смотрите фото. Спокойный тихий район. В пяти минутах АТБ , рядом через дорогу Бизнес-центр, фитнес клуб. Хорошая транспортная развязка - в пяти мин тупик 4 трамвая , пр Кирова с одной стороны , а с другой пр. Богдана Хмельницкого. С хороши...
  • здано
    15 000 грн/міс

    Манжури вул., 6

    43 / 25 / 8 м²
    1 поверх
    4 сот
    2 кімнати
    6 міс. тому
    Здам частный дом район 12 квартала,пос.Мирный ул.Манжуры. В доме есть всё для комфортного проживания.На территории есть беседка,летний душ и туалет.Есть место под авто. От квартала 7 мин.В пешей доступности остановка транспорта,магазины.
  • здано
    8 000 грн/міс

    Козака Мамая вул. (Юних Ленінців), 24

    1 кімната
    40 / 18 / 10 м²
    поверх 5 з 5
    9 міс. тому
    Оренда 1к квартиры на 12 Квартале. Улица Козака Мамая 24. Квартира с автономным отоплением.Низкие коммунальные услуги.Дом утеплённый с освещением двора. Рядом с домом поликлиника,АТБ,базар и много других магазинов.
  • здано
    11 000 грн/міс

    Інженерна вул., 4-А

    2 кімнати
    45 / 28 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    6 міс. тому
  • продано
    26 000 $
    864 $/м²

    Богдана Хмельницького просп. (Героїв Сталінграда), 31

    1 кімната
    30 / 19 / 5 м²
    поверх 2 з 9
    10 міс. тому
    Продам квартиру по проспекту Богдана Хмельницкого 31. Угол Титова(Незалежності)- пр. Богдана Хмельницкого. Хорошая транспортная развязка . Окна во двор. В квартире ремонт ,остаётся вся мебель и техника. Квартира утеплена . Доп.тел.050*180*38*97
  • продано
    21 500 $
    741 $/м²

    Вознесенська вул., 25

    1 кімната
    29 / 18 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    11 міс. тому
    Продам 1кмн.квартиру на ул.Вознесенская, 29кв.м. Квартира под ремонт. Дом кирпичный. Комната большая, светлая.Балкон корзинка.Кухня 5,5 кв. Хорошая инфракструктура , рядом центр.
  • здано
    9 000 грн/міс

    Богдана Хмельницького просп. (Героїв Сталінграда), 45

    1 кімната
    36 / 18 / 7 м²
    поверх 3 з 5
    11 міс. тому
    Сдам однокомнатную квартиру в долгосрочную аренду.Этаж 3/5,хрущёвка.Дом ОСББ. Квартира находится по адресу проспект Богдана Хмельницького ( Остановка вул. Будівельників ) , рядом находится АТБ, Варус. В квартире есть всё необходимое (пылесос,мультиварка) Можно маленькую собачку.
  • здано
    12 500 грн/міс

    Козака Мамая вул. (Юних Ленінців), 26

    2 кімнати
    44 / 26 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    11 міс. тому
    Здається світла й затишна 2-кімнатна квартира на 12 кварталі, площею 44 м². Квартира щойно після ремонту, розташована на 4 поверсі 5-поверхового будинку. Дві роздільні кімнати: вітальня з розкладним диваном і окрема спальня, ідеальний варіант для пари або невеликої родини. Є два кондиціонери, бойлер, вся необхідна побутова техніка та меблі. В квартирі передбачено багато зручних місць для зберігання речей, є засклений балкон. Вікна виходять на тихий зелений сквер. Поруч знаходяться школи, дитячі садки, магазин, зупинка транспорту. Новий дитячий майданчик у дворі. Вартість оренди — 12 500 грн + комунальні платежі. Деталі та перегляд — телефонуйте
  • здано
    11 000 грн/міс

    Козака Мамая вул. (Юних Ленінців), 4

    1 кімната
    31 / 18 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    11 міс. тому
    12 квартал, 4/5 , ул. Казака Мамая, д.4. Чистая уютная квартира, для проживания 1 человека или небольшой семьи. Отопление центральное+ индивидуальное электрическое. Дополнительная мебель по договоренности ТЦ, рынок, парковка для авто и вся необходимая инфраструктура в шаговой доступности. Цена 11000+ ком. платежи по счетчикам
  • здано
    12 500 грн/міс

    Тітова, 2

    2 кімнати
    55 / 36 / 9 м²
    поверх 3 з 5
    11 міс. тому
    Сдаётся 2к квартира в кирпичном доме.Сталинка с автономным отоплением.Низкие коммунальные услуги. Паркоместо во дворе.Рядом магазины, супермаркеты, базар. Готова к заселению!
  • продано
    24 000 $
    570 $/м²

    Квартальна вулиц вул. (Гладкова), 17

    2 кімнати
    42 / 30 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    1 р. тому
    Продам 2 кв. Гладкова 17 Угловая. Этаж 1/5, кирпич, 42м2 Рядом Терра, остановки общественного транспорта с хорошей развязкой, рынок, поликлинника, магазины, банкоматы.
  • продано
    27 000 $
    711 $/м²

    Козака Мамая вул. (Юних Ленінців), 24

    1 кімната
    38 / 20 / 10 м²
    поверх 4 з 5
    1 р. 3 міс. тому
    Продається 1 кімнатна квартира. Поверх: 4 (п'ятиповерхівка). Площа: 38 м². Район: Шевченківський (12 квартал) Опалення: автономне (газовий котел) За бажанням, можна встановити автомобільний акумулятор для запалювання котла і буде опалення під час вимкнення світла. Меблі: Дзеркальна шафа, поличка для взуття, 1 комод, диван, письмовий стіл, штори, на балконі малий шкаф, кухонний гарнітур, стіл зі стільцями і відкрита шафа на кухні. Балкон: засклений балкон ОСББ На кожному поверсі металопластикові двері, що замикаються на ключ. Охайний чистий під'їзд. Вікна виходять на внутрішній двір та дитячий садок. Багато зелені та дерев. Поряд АТБ (300 м), поштомат, відділення нової пошти 164 та 58, ТРЦ Те...
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.